Чергове засідання виконавчого комітету міської ради 13 червня розпочалось з питання підведення підсумків роботи Наумівського старостинського округу за 2017 рік. У ході доповіді в.о. старости округу Марія Суха навела деякі статистичні дані, зокрема, щодо населення. Загальна його чисельність в окрузі становить 1408 чоловік, з яких 1281 проживає в с.Наумівка, решта – у прилеглих селах. Марія Суха зауважила, що за рахунок міграційного руху, не зважаючи на перевищення в минулому році смертності над народжуваністю (померло 33 особи, народилося 11 дітей), чисельність населення округу не змінилось  (прибули 38 чол., вибули – 16).

Продовжити читання “Результати роботи Наумівського старостинського округу, суспільно корисні роботи для боржників аліментів, бюджетні та інші питання обговорили на засіданні виконкому”