Ще чотирьох правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності

На черговому засіданні адміністративної комісії при виконкомі міської ради, яке відбулось 22 червня, розглядались справи про вчинення жителями громади адміністративних правопорушень. У результаті, трьох громадян притягнуто до адмінвідповідальності за порушення правил благоустрою (зберігання щебеню та піску біля подвір’їв, торгівля без дозвільних документів та ін.) та одного громадянина – за розпивання спиртних напоїв на виробництві (ст. 179 КУпАП), на загальну суму 2125 грн. Продовжити читання “Ще чотирьох правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності”

Корюківська громада запроваджує концепцію «Нова українська школа»

Депутати міської ради підтримали пропозицію щодо збільшення фінансування на запровадження концепції Нової української школи в Корюківській громаді. Надані кошти з Державного бюджету (майже 500 тис.грн.) не в повній мірі покривали ці видатки, тому, для забезпечення рівного доступу до освіти учнів міських та сільських шкіл, міська рада вирішила спрямувати кошти місцевого бюджету в сумі 400 тис.грн. Продовжити читання “Корюківська громада запроваджує концепцію «Нова українська школа»”

Щиро вітаємо дeржслужбовців з профeсійним святом!

Ваша профeсійна діяльність – надзвичайно важлива, аджe ви забeзпeчуєтe виконання функцій дeржави, в пeршу чeргу, соціально значущих.
Тож нехай ваші старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку дeржави.
Благополуччя і добробуту вам!

Дeпутати і виконавчий комітeт
міськоі ради