Архів за: 25.06.2018

Увага! Змінені реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Головне управління Державної казначейської служби України в області звертає увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів. Продовження

День молоді в Корюківці: спортивно, кмітливо і танцювально

Різнопланові заходи відбулись в місті з нагоди Дня молоді та Дня молодіжних і дитячих громадських організацій. Зранку на міському пляжі пройшли змагання з пляжного волейболу, в яких взяли участь 4 команди (3 з міста та 1 з Наумівки). За підсумками змагань першість виборола команда «Фаворит». Призери отримали медалі, грамоти і цінні подарунки.

У селі Савинки пройшов футбольний матч між командами «Фаворит» Корюківка – «Промінь» Сахутівка. Перемогу здобула команда «Фаворит» з рахунком 6:0. У матчі «Урожай» Сядрине – «Зоря» Перелюб, який мав відбутись у с. Сядрине, технічну поразку зараховано «Зорі». Продовження

Випускників Корюківки вітали на загальноміському випускному вечорі

Випускні вечори для 114 одинадцятикласників у Корюківській громаді відбулись 23 червня. Цього дня і на центральній площі Корюківки відбулась урочиста подія – випускників міських шкіл 2018 року вітали з закінченням школи та початком дорослого, самостійного життя.

Під акапельне виконання Державного Гімну України розпочалась урочиста частина вечора, де 79 випускників приймали вітання від народних депутатів України: Антолія Євлахова, Олега Ляшка, Василя Амельченка, Олега Купрієнка, очільників міста і району: міського голови Ратана Ахмедова, голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка та голови районної ради Віктора Чернухи.

Продовження

28 червня о 19.30 год. на площі Героїв України відбудеться загальноміський випускний вечір

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018