Архів за: 27.06.2018

З нагоди Дня Конституції України вшанували пам’ять захисників та говорили про роль Основного Закону

Заходи, присвячені 22-й річниці ухвалення Конституції України в Корюківці розпочались 27 червня. Напередодні державного свята представники міської та районної влади спільно з громадою поклали квіти до пам’ятних знаків захисникам України, а також до могил загиблих в АТО військовослужбовців-земляків. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто відстоював право українців жити на своїй землі у вільній, незалежній, демократичній державі.

Продовження

У Корюківці вивчали литовський досвід

Оптимізація мережі навчальних закладів на Чернігівщині – мета зустрічей в пілотних громадах. На одній з таких зустрічей у Корюківці разом з литовською делегацію обговорили шляхи реорганізації навчальних закладів та створення умов для надання якісних освітніх послуг, а також говорили  про покращення життєвих можливостей громадян шляхом кращого і більш ефективного витрачання бюджетних коштів, що є метою оптимізації.

Продовження

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018
« Тра   Лип »