Заходи, присвячені 22-й річниці ухвалення Конституції України в Корюківці розпочались 27 червня. Напередодні державного свята представники міської та районної влади спільно з громадою поклали квіти до пам’ятних знаків захисникам України, а також до могил загиблих в АТО військовослужбовців-земляків. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто відстоював право українців жити на своїй землі у вільній, незалежній, демократичній державі.

Продовжити читання “З нагоди Дня Конституції України вшанували пам’ять захисників та говорили про роль Основного Закону”

У Корюківці вивчали литовський досвід

Оптимізація мережі навчальних закладів на Чернігівщині – мета зустрічей в пілотних громадах. На одній з таких зустрічей у Корюківці разом з литовською делегацію обговорили шляхи реорганізації навчальних закладів та створення умов для надання якісних освітніх послуг, а також говорили  про покращення життєвих можливостей громадян шляхом кращого і більш ефективного витрачання бюджетних коштів, що є метою оптимізації.

Продовжити читання “У Корюківці вивчали литовський досвід”