День молоді в Корюківці: спортивно, кмітливо і танцювально

Різнопланові заходи відбулись в місті з нагоди Дня молоді та Дня молодіжних і дитячих громадських організацій. Зранку на міському пляжі пройшли змагання з пляжного волейболу, в яких взяли участь 4 команди (3 з міста та 1 з Наумівки). За підсумками змагань першість виборола команда «Фаворит». Призери отримали медалі, грамоти і цінні подарунки.

У селі Савинки пройшов футбольний матч між командами «Фаворит» Корюківка – «Промінь» Сахутівка. Перемогу здобула команда «Фаворит» з рахунком 6:0. У матчі «Урожай» Сядрине – «Зоря» Перелюб, який мав відбутись у с. Сядрине, технічну поразку зараховано «Зорі».

Школярі та молодь змагались на кмітливість у молодіжному квесті, організованому КММГО «Альтернатива» та молодіжною радою, за підтримки Відділу освіти, молоді та спорту міської ради. Учасники змагань, за допомогою підказок фіксували на фото свою присутність в 15 місцях, відповідали на 10 цікавих питань та поетичними рядками висловлювали свою любов до міста. Всіх учасників пригостили солодощами, а команда-переможець отримала грошову винагороду від турфірми «МИР».

Вечір святкового дня молодь провела на вишиваному майданчику, де відбулась дискотека.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018
« Тра   Лип »