День молоді в Корюківці: спортивно, кмітливо і танцювально

Різнопланові заходи відбулись в місті з нагоди Дня молоді та Дня молодіжних і дитячих громадських організацій. Зранку на міському пляжі пройшли змагання з пляжного волейболу, в яких взяли участь 4 команди (3 з міста та 1 з Наумівки). За підсумками змагань першість виборола команда «Фаворит». Призери отримали медалі, грамоти і цінні подарунки.

У селі Савинки пройшов футбольний матч між командами «Фаворит» Корюківка – «Промінь» Сахутівка. Перемогу здобула команда «Фаворит» з рахунком 6:0. У матчі «Урожай» Сядрине – «Зоря» Перелюб, який мав відбутись у с. Сядрине, технічну поразку зараховано «Зорі».

Школярі та молодь змагались на кмітливість у молодіжному квесті, організованому КММГО «Альтернатива» та молодіжною радою, за підтримки Відділу освіти, молоді та спорту міської ради. Учасники змагань, за допомогою підказок фіксували на фото свою присутність в 15 місцях, відповідали на 10 цікавих питань та поетичними рядками висловлювали свою любов до міста. Всіх учасників пригостили солодощами, а команда-переможець отримала грошову винагороду від турфірми «МИР».

Вечір святкового дня молодь провела на вишиваному майданчику, де відбулась дискотека.

АНОНС
20 лютого об 11.00 год. у Корюківському історичному музеї відбудеться пам’ятний захід до Дня Героїв Небесної Сотні

29 лютого об 11.00 год. на площі Героїв України відбудеться видовищно-театралізоване дійство до свята “Масниці”

1 березня об 11.00 год. біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг з нагоди 77-х роковин Корюківської трагедії