Корюківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення визначення технічного стану нерухомого майна

Назва об’єкта: осушувальні системи «Убідь»
Адреса об’єкта оцінки: с. Сядрине, Корюківського району, Чернігівської області.
Балансова вартість: 490867,00 грн.
Балансоутримувач: Корюківська міська рада.
Мета проведення оцінки: визначення технічного стану окремих елементів нерухомого майна.

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтвердних документів:
– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
– копія установчого документа претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);
– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна пропозиція претендента подається за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Строк виконання робіт – до 5 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).
 Конкурс відбудеться 6 липня 2018 року об 11.00 год. за адресою: 15300, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.
Телефон для довідок (04657) 2-13-79.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018
« Тра   Лип »