На позачерговому засіданні виконкому розглянули ряд питань

Відповідно до рішення Корюківської міської ради, виконком врегулював питання оплати праці педагогічним працівникам закладів освіти, які фінансуються з місцевого бюджету, зокрема: закладів дошкільної освіти, Корюківського Центру дитячої та юнацької творчості, Корюківської музичної школи ім. О.С. Корнієвського та Корюківського навчально-виробничого комбінату.

Також виконком затвердив графік роботи пересувного флюорографа, який здійснюватиме обстеження населення у сільських населених пунктах Корюківської міської територіальної громади з 11 червня по 13 липня 2018 року (завантажити).

Окрім іншого, члени виконкому затвердили проектну документацію по об’єкту «Будівництво артезіанської свердловини для питного водопостачання з використанням енергоощадного обладнання в м. Корюківка Чернігівської області».

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018
« Тра   Лип »