На позачерговому засіданні виконкому розглянули ряд питань

Відповідно до рішення Корюківської міської ради, виконком врегулював питання оплати праці педагогічним працівникам закладів освіти, які фінансуються з місцевого бюджету, зокрема: закладів дошкільної освіти, Корюківського Центру дитячої та юнацької творчості, Корюківської музичної школи ім. О.С. Корнієвського та Корюківського навчально-виробничого комбінату.

Також виконком затвердив графік роботи пересувного флюорографа, який здійснюватиме обстеження населення у сільських населених пунктах Корюківської міської територіальної громади з 11 червня по 13 липня 2018 року (завантажити).

Окрім іншого, члени виконкому затвердили проектну документацію по об’єкту «Будівництво артезіанської свердловини для питного водопостачання з використанням енергоощадного обладнання в м. Корюківка Чернігівської області».

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

15 червня о 14.00 год. у міському будинку культури відбудуться урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Анонс.Публічні дебати

Анонс. Заходи до Дня молоді