Розділи порталуПогода

Освіта в пріоритеті: майже два мільйони гривень використано за перше півріччя на потреби навчальних закладів громади

Одним з важливих напрямків роботи Корюківської громади є розвиток галузі освіти. Депутатами міської ради, зокрема, профільними комісіями було дано доручення апарату міськради здійснити основну частину видатків на освіту в першому півріччі, а до початку нового навчального року освоїти кошти державних субвенцій. З початку року на потреби навчальних закладів використано 1 836 000 грн. коштів міського бюджету (крім заробітної плати та енергоносіїв).

Значна увага приділяється рівному доступу до навчання дітей з віддалених куточків населених пунктів. Тому, для організації підвезення учнів, за кошти міського бюджету та обласної субвенції придбано новий шкільний автобус загальною вартістю понад 2 млн.грн.

Проводилась також закупівля інтерактивного обладнання та оргтехніки (проектори, принтери, магнітні дошки), музична апаратура та матеріали для поточних ремонтів шкіл.

Ряд ремонтних робіт проведено в Наумівській ЗОШ та гімназії. Оновлюється медіатека ЗОШ №4, яка слугує інклюзивним простором (замінено підлогу та придбано нові столи).

Подбали і про дітей, які відпочивають у пришкільних таборах. Для їхнього дозвілля закуплено канцтовари та спортінвентар.

Окрім іншого, для їдалень навчальних закладів замовлено новий посуд, здійснено ремонт оргтехніки, систем опалення, холодильного обладнання та ін.

Нагадаємо, що минулого року громадою профінансовано будівництво двох міні-футбольних полів на території гімназії та Корюківської ЗОШ №1, роботи на вказаних об’єктах буде завершено впродовж липня.

 

Крім того, у зв’язку з недостатнім фінансуванням з державного бюджету, видатків на утримання працівників шкіл (крім педагогів, які фінансуються за кошти субвенції) депутати міськради підтримали виділення з місцевого бюджету коштів для забезпечення оплати відпускних. Заробітна плата освітньої галузі громади виплачується вчасно та в повному обсязі з моменту взяття на баланс закладів освіти.

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України

Анонси

28 травня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930