Результати роботи Наумівського старостинського округу, суспільно корисні роботи для боржників аліментів, бюджетні та інші питання обговорили на засіданні виконкому

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради 13 червня розпочалось з питання підведення підсумків роботи Наумівського старостинського округу за 2017 рік. У ході доповіді в.о. старости округу Марія Суха навела деякі статистичні дані, зокрема, щодо населення. Загальна його чисельність в окрузі становить 1408 чоловік, з яких 1281 проживає в с.Наумівка, решта – у прилеглих селах. Марія Суха зауважила, що за рахунок міграційного руху, не зважаючи на перевищення в минулому році смертності над народжуваністю (померло 33 особи, народилося 11 дітей), чисельність населення округу не змінилось  (прибули 38 чол., вибули – 16).

У минулому році на території округу запрацювало підприємство ООО ВУДІНДУСТРІ ЛІМІТЕД, що дало додаткових 27 робочих місць. Окрім нього в окрузі функціонують ПСП «Злагода», ТОВ «Китайсько-українська аграрна компанія «Фанда», діє КП «Наумівка-Сервіс», відділення зв’язку, дільниця Корюківського управління газового господарства, фізичні особи-підприємці. У Наумівці працює школа, дитсадок, лікарська амбулаторія, будинок культури, спортивна школа.

Серед минулорічних здобутків – ремонт та грейдування доріг, упорядкування сміттєзвалищ, встановлення автобусної зупинки, ремонт покрівлі та заміна системи опалення в дитсадку, капітальний ремонт каналізаційної станції, придбання музичної апаратури для будинку культури, переоформлення у комунальну власність трьох пасовищ, ремонт вуличного освітлення, благоустрій території. Керівник округу зауважила, що існує це ряд завдань, над вирішенням яких ведеться робота: очищення ставків-накопичувачів, продовження ремонту доріг, огородження кладовищ, ремонт ганку будинку культури, заміна вікон у школі та ін.

Наступними члени виконкому розглянули бюджетні та майнові питання, а також питання надання матеріальної допомоги громадянам на лікування та поховання.

З метою забезпечення вимог законодавства України та за рекомендаціями Корюківського районного відділу з питань пробації, виконавчий комітет своїм рішенням визначив Перелік видів суспільно-корисних оплачуваних робіт на території Корюківської міської ради, що можуть виконувати порушники, до яких судом застосовано адміністративне стягнення.

Червень 2018
« Тра   Лип »