Розділи порталуПогода

Результати роботи Наумівського старостинського округу, суспільно корисні роботи для боржників аліментів, бюджетні та інші питання обговорили на засіданні виконкому

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради 13 червня розпочалось з питання підведення підсумків роботи Наумівського старостинського округу за 2017 рік. У ході доповіді в.о. старости округу Марія Суха навела деякі статистичні дані, зокрема, щодо населення. Загальна його чисельність в окрузі становить 1408 чоловік, з яких 1281 проживає в с.Наумівка, решта – у прилеглих селах. Марія Суха зауважила, що за рахунок міграційного руху, не зважаючи на перевищення в минулому році смертності над народжуваністю (померло 33 особи, народилося 11 дітей), чисельність населення округу не змінилось  (прибули 38 чол., вибули – 16).

У минулому році на території округу запрацювало підприємство ООО ВУДІНДУСТРІ ЛІМІТЕД, що дало додаткових 27 робочих місць. Окрім нього в окрузі функціонують ПСП «Злагода», ТОВ «Китайсько-українська аграрна компанія «Фанда», діє КП «Наумівка-Сервіс», відділення зв’язку, дільниця Корюківського управління газового господарства, фізичні особи-підприємці. У Наумівці працює школа, дитсадок, лікарська амбулаторія, будинок культури, спортивна школа.

Серед минулорічних здобутків – ремонт та грейдування доріг, упорядкування сміттєзвалищ, встановлення автобусної зупинки, ремонт покрівлі та заміна системи опалення в дитсадку, капітальний ремонт каналізаційної станції, придбання музичної апаратури для будинку культури, переоформлення у комунальну власність трьох пасовищ, ремонт вуличного освітлення, благоустрій території. Керівник округу зауважила, що існує це ряд завдань, над вирішенням яких ведеться робота: очищення ставків-накопичувачів, продовження ремонту доріг, огородження кладовищ, ремонт ганку будинку культури, заміна вікон у школі та ін.

Наступними члени виконкому розглянули бюджетні та майнові питання, а також питання надання матеріальної допомоги громадянам на лікування та поховання.

З метою забезпечення вимог законодавства України та за рекомендаціями Корюківського районного відділу з питань пробації, виконавчий комітет своїм рішенням визначив Перелік видів суспільно-корисних оплачуваних робіт на території Корюківської міської ради, що можуть виконувати порушники, до яких судом застосовано адміністративне стягнення.

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України

Анонси

9 липня о 14.00 год відбудеться засідання 39-ї сесії міської ради сьомого скликання

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930