Родинний фестиваль «Смугастий равлик» – простір креативу та радості

Відзначення Дня захисту дітей у Корюківці продовжилось 2 червня, де на гостей чекало яскраве, творче та веселе свято – родинний фестиваль «Смугастий равлик».

Для дітей були організовані творчі завдання, розваги та сімейні змагання. Кожен обирав локацію на свій смак:  у «Равликовій майстерні» діти навчались креативно мислити, конструювати, створювати вироби власними руками, а також спостерігали за  лабораторними дослідами від центру дитячого розвитку «Янголятко» (Чернігів). «Забави від Равлика» підготували шоу мильних бульбашок, спортивні та настільні ігри, заняття мистецтвом у творчій лаунж-зоні.

Цілими родинами змагались на спритність та кмітливість у «Родинних батлах», а зорганізувавшись у команди діти грали в «Равликовий квадрат» та шукали скарби «Равлика». Звичайно ж, організатори не забули й про такі бажані для дітей смаколики: у «Равликових ятках» можна було відвідати дитяче кафе, поласувати солодкою ватою та лимонадом.

Яскравого творчого забарвлення додавали фестивалю виступи ансамблю «Мажор» зі Сновська та духового оркестру Корюківської школи мистецтв. На згадку про фестиваль гості свята мали змогу придбати іграшки ручної роботи, корюківські сувеніри та отримати подарунок, взявши участь у безпрограшній лотереї.

Традиційно, переможцям змагань вручили заохочувальні призи. З подарунком залишилась і родина-переможець конкурсу на краще сімейне фото у вишиванках до Дня сім’ї.

VII родинний фестиваль «Смугастий равлик» організований молодіжною організацією «Альтернатива» і молодіжною радою за підтримки міської ради та народного депутата України Анатолія Євлахова.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018
« Тра   Лип »