Ще чотирьох правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності

На черговому засіданні адміністративної комісії при виконкомі міської ради, яке відбулось 22 червня, розглядались справи про вчинення жителями громади адміністративних правопорушень. У результаті, трьох громадян притягнуто до адмінвідповідальності за порушення правил благоустрою (зберігання щебеню та піску біля подвір’їв, торгівля без дозвільних документів та ін.) та одного громадянина – за розпивання спиртних напоїв на виробництві (ст. 179 КУпАП), на загальну суму 2125 грн.

Слід відмітити, що окремі види правопорушень (викидання побутового сміття в урни загального користування, зливання нечистот у паркових зонах та ін.) караються максимальною штрафною санкцією в розмірі 1360 грн. Внаслідок такого правопорушення на цю суму оштрафовано одного жителя громади.

Міська рада закликає громадян дотримуватись правил благоустрою та наголошує на тому, що за їх порушення передбачена відповідальність.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018
« Тра   Лип »