Святкова перемога гімназистів: у День захисту дітей школярі громади змагались за кубок з міні-футболу

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей на території спортмайданчика міської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 відбулись змагання з міні-футболу серед учнів 4-5 класів шкіл Корюківської громади. У заході взяли участь 5 команд, які представляли міські ЗОШ №1, ЗОШ №2 (початкова), гімназія, ЗОШ №4 та Забарівська ЗОШ.

Першість у змаганнях виборола команда гімназії, 2 місце посіла ЗОШ №1, а 3 – команда початкової школи.

По завершенню турніру всі учасники отримали солодощі, а гравці команд-призерів нагороджені грамотами і медалями. Команда-переможець отримала кубок, грамоти, медалі та цінний подарунок.

За повідомленням організатора змагань –
Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

15 червня о 14.00 год. у міському будинку культури відбудуться урочистості з нагоди Дня медичного працівника