Святкові заходи до Дня молоді та Дня Конституції України

Святковий день 28 червня розпочався з велопробігу, який вже традиційно проводять велолюбителі до державних свят. Цього разу подорож відбулась до смт. Холми, де місцеві жителі гостинно зустріли учасників велопробігу, а також позмагались з ними у волейбольному турнірі.

Ввечері на площі Героїв України жителі та гості міста отримували вітання від керівників міста і району. Кращих працівників підприємств, установ та організацій, ветеранів праці та активну молодь відзначили Почесними грамотами міської, районної рад та райдержадміністрації.

Святковий настрій дарували місцеві аматорські колективи, а також запрошені гості – талановиті артисти з міст Городня та Сновськ. До заходів приєдналась місцева спільнота байкерів з акцією «Байкери-дітям», благодійні внески від якої будуть направлені на лікування хворим дітям. Для найменших гостей свята були організовані атракціони та розваги.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018
« Тра   Лип »