Святкові заходи до Дня молоді та Дня Конституції України

Святковий день 28 червня розпочався з велопробігу, який вже традиційно проводять велолюбителі до державних свят. Цього разу подорож відбулась до смт. Холми, де місцеві жителі гостинно зустріли учасників велопробігу, а також позмагались з ними у волейбольному турнірі.

Ввечері на площі Героїв України жителі та гості міста отримували вітання від керівників міста і району. Кращих працівників підприємств, установ та організацій, ветеранів праці та активну молодь відзначили Почесними грамотами міської, районної рад та райдержадміністрації.

Святковий настрій дарували місцеві аматорські колективи, а також запрошені гості – талановиті артисти з міст Городня та Сновськ. До заходів приєдналась місцева спільнота байкерів з акцією «Байкери-дітям», благодійні внески від якої будуть направлені на лікування хворим дітям. Для найменших гостей свята були організовані атракціони та розваги.

АНОНС
20 лютого об 11.00 год. у Корюківському історичному музеї відбудеться пам’ятний захід до Дня Героїв Небесної Сотні

29 лютого об 11.00 год. на площі Героїв України відбудеться видовищно-театралізоване дійство до свята “Масниці”

1 березня об 11.00 год. біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг з нагоди 77-х роковин Корюківської трагедії