Свято «Щасливого дитинства»: у Корюківці відзначають Міжнародний день захисту дітей

Казкові персонажі, ласощі від місцевих кондитерів, оригінальні фотозони, фейс-арт та багато іншого чекало на малюків у центрі міста в День захисту дітей. На святі можна було знайти розваги на будь-який смак – від веселих ігор та розваг на атракціонах до розвиваючих майстер-класів.

Гості свята насолоджувались концертом з виступами творчих колективів школи мистецтв, Центру дитячої та юнацької творчості, міського будинку культури та вихованців міських дитсадків “Веселка” і “Дельфін”. Із захопленням спостерігали за показовим виступом вихованців місцевого спортивного клубу «Вулкан», а дівчата з «Театру танцю та мод» Євгенії Гордюк продемонстрували тенденції моди на дефіле. Свої художні таланти дітлахи показали малюнками на асфальті, а вдачу випробували в лотереї.

Міська площа сьогодні була заповнена любителями мототехніки. Під час акції «Байкери – дітям» діти фотографувались на мотоциклах та з їхніми власниками. Бажаючі долучались до благодійної акції по збору коштів для дитячого будинку.

Родинне свято відбулось за сприяння Корюківської міської ради, районної державної адміністрації, Благодійного Фонду «Слов’янський», Центру дитячої та юнацької творчості, міського будинку культури, Центральної районної бібліотеки, школи мистецтв, історичного музею, КММГО «Альтернатива», міської молодіжної ради та ФОП Світлана Алексієнко.

Відзначення дитячого свята продовжується. Вже завтра в місті відбудеться VII загальноміський фестиваль для батьків та дітей «Смугастий равлик».

21 листопада об 11.00 год. в історичному музеї відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

23 листопада о 15.20 год. в Корюківському міському будинку культури відбудеться меморіальний захід з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та акція “Запали свічку пам’яті”

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018