У Корюківці вивчали литовський досвід

Оптимізація мережі навчальних закладів на Чернігівщині – мета зустрічей в пілотних громадах. На одній з таких зустрічей у Корюківці разом з литовською делегацію обговорили шляхи реорганізації навчальних закладів та створення умов для надання якісних освітніх послуг, а також говорили  про покращення життєвих можливостей громадян шляхом кращого і більш ефективного витрачання бюджетних коштів, що є метою оптимізації.

Литовський досвід для Чернігівських громад стає в нагоді. Електронний щоденник TAMO, представлений гостями, надасть пілотним ОТГ Чернігівщини можливість зробити впевнений крок вперед, почавши використовувати сучасний сервіс.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018
« Тра   Лип »