Вітаємо молодь громади зі святами!

Сьогодні в Україні відзначається два чудових свята – День молоді і День молодіжних та дитячих громадських організацій.

Ми пишаємося тим, що молодіжний рух у нашій громаді слугує прикладом для багатьох інших, а до молодіжних заходів щороку долучається все більше і більше зацікавлених. Це говорить про те, що молоді не байдужа доля своєї малої Батьківщини.

Вітаємо ініціативну, творчу та прогресивну молодь, готову до якісних змін та готову творити ці зміни. Ваша активна життєва та громадська позиція вселяє віру в те, що майбутнє України – в надійних руках.

Висловлюємо вдячність молодіжним об’єднанням, які стимулюють молодь до дій та сприяють організації дитячого дозвілля.

Успіхів і натхнення у всіх ваших починаннях!

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018
« Тра   Лип »