Вітаємо молодь громади зі святами!

Сьогодні в Україні відзначається два чудових свята – День молоді і День молодіжних та дитячих громадських організацій.

Ми пишаємося тим, що молодіжний рух у нашій громаді слугує прикладом для багатьох інших, а до молодіжних заходів щороку долучається все більше і більше зацікавлених. Це говорить про те, що молоді не байдужа доля своєї малої Батьківщини.

Вітаємо ініціативну, творчу та прогресивну молодь, готову до якісних змін та готову творити ці зміни. Ваша активна життєва та громадська позиція вселяє віру в те, що майбутнє України – в надійних руках.

Висловлюємо вдячність молодіжним об’єднанням, які стимулюють молодь до дій та сприяють організації дитячого дозвілля.

Успіхів і натхнення у всіх ваших починаннях!

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради

АНОНС
20 лютого об 11.00 год. у Корюківському історичному музеї відбудеться пам’ятний захід до Дня Героїв Небесної Сотні