Визначено проекти-переможці, що будуть фінансуватись громадським бюджетом

20 червня закінчилось голосування за проекти, які претендували на реалізацію шляхом громадського бюджетування. Після процедури відбору проекти, які відповідали вимогам Положення про громадський бюджет (бюджет участі) в Корюківській міській територіальній громаді, було винесено на публічне голосування. Таких проектів було 12. Передбачали вони облаштування місць дозвілля, встановлення спортивних об’єктів, благоустрій території та ін.

За результатами підрахунку голосів, який було проведено експертною групою по завершенню голосування, переможцями стали два проекти, подані жителями с.Наумівка:

Проект “Парк “Мрія””

Проект “Наумівка спортивна”

З невеликим відривом від переможців, за волевиявленням громадян, кращим проектом по місту став Проект “Облаштування території для активного відпочинку та здорового способу життя”.

Відповідно до нормативних документів, що регулюють питання громадського бюджету, проекти-переможці будуть реалізовані в Наумівці протягом року.

Конкурс на відбір проектів Бюджету участі 2019 буде оголошено восени. Слідкуйте за нашими новинами.

Результати голосування за проекти громадського бюджету 2018

1. ПРОЕКТ «Облаштування території для активного відпочинку та здорового способу життя»452 голоси

2. ПРОЕКТ «Розумне дозвілля»18 голосів

3. ПРОЕКТ «Літня сцена»97 голосів

4. ПРОЕКТ «Майданчик для вигулу та дресирування собак»150 голосів

5. ПРОЕКТ «Наумівка спортивна»512 голосів

6. ПРОЕКТ «Парк «Мрія»»507 голосів

7. ПРОЕКТ «Сортування сміття – екологічна культура жителів міста Корюківка»47 голосів

8. ПРОЕКТ «Street workout майданчик для занять активним відпочинком»75 голосів

9. ПРОЕКТ «Час Сонця» 183 голоси

10. ПРОЕКТ «Реорганізація старого дитячого майданчика»13 голосів

11. ПРОЕКТ «Комфортний відпочинок на природі» 20 голосів

12. ПРОЕКТ «Міський пляж на заздрість сусіднім ОТГ»139 голосів

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2018
« Тра   Лип »