Визначено проекти-переможці, що будуть фінансуватись громадським бюджетом

20 червня закінчилось голосування за проекти, які претендували на реалізацію шляхом громадського бюджетування. Після процедури відбору проекти, які відповідали вимогам Положення про громадський бюджет (бюджет участі) в Корюківській міській територіальній громаді, було винесено на публічне голосування. Таких проектів було 12. Передбачали вони облаштування місць дозвілля, встановлення спортивних об’єктів, благоустрій території та ін.

За результатами підрахунку голосів, який було проведено експертною групою по завершенню голосування, переможцями стали два проекти, подані жителями с.Наумівка:

Проект “Парк “Мрія””

Проект “Наумівка спортивна”

З невеликим відривом від переможців, за волевиявленням громадян, кращим проектом по місту став Проект “Облаштування території для активного відпочинку та здорового способу життя”.

Відповідно до нормативних документів, що регулюють питання громадського бюджету, проекти-переможці будуть реалізовані в Наумівці протягом року.

Конкурс на відбір проектів Бюджету участі 2019 буде оголошено восени. Слідкуйте за нашими новинами.

Результати голосування за проекти громадського бюджету 2018

1. ПРОЕКТ «Облаштування території для активного відпочинку та здорового способу життя»452 голоси

2. ПРОЕКТ «Розумне дозвілля»18 голосів

3. ПРОЕКТ «Літня сцена»97 голосів