З нагоди Дня Конституції України вшанували пам’ять захисників та говорили про роль Основного Закону

Заходи, присвячені 22-й річниці ухвалення Конституції України в Корюківці розпочались 27 червня. Напередодні державного свята представники міської та районної влади спільно з громадою поклали квіти до пам’ятних знаків захисникам України, а також до могил загиблих в АТО військовослужбовців-земляків. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто відстоював право українців жити на своїй землі у вільній, незалежній, демократичній державі.

Цього ж дня центральна районна бібліотека зібрала громадськість на діалог-спілкування, в ході якого говорили про шляхи реалізації основних засад Конституції. На зустрічі мова йшла про актуальні проблеми застосування конституційно-правових норм у сучасних реаліях, про Конституцію і правосуддя, а також дізналися про загальнонаціональний просвітницький проект «Я маю право» та про особливості впровадження в Україні ID-карток.

Насамкінець учасники зустрічі ознайомились з виставкою правознавчої літератури під назвою «Вимріяна поколіннями».

Завтра, о 20.00 год., на площі Героїв України відбудуться урочистості з нагоди свята.

28 травня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

Червень 2018