Жителька Корюківки отримала почесне звання «Мати-героїня»

Сьогодні в Чернігівській облдержадміністрації державні нагороди вручили тринадцятьом жінкам з Чернігівщини, які виховують п’ятеро та більше дітей, і яким, згідно з Указом Президента України, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Серед них і корюківчанка Дзюба Олена Вікторівна, матір п’яти дітей.

Посвідчення та нагрудні знаки вручили в.о. голови облдержадміністрації Юлія Свириденко та голова обласної ради Ігор Вдовенко, які висловили шану жінкам за гідне виховання дітей та збереження кращих традицій української родини, побажали їм довгих років життя, здоров’я і наснаги, терпіння, любові та добробуту.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Опитування/голосування