У день професійного свята – Дня Національної поліції України працівників Корюківського відділення поліції вітали представники влади.

Під час урочистих зборів голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко та перший заступник міського голови Олександр Савченко відзначили ефективну роботу відділення та за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм вручили кращим працівникам почесні грамоти міської, районної ради та райдержадміністрації. Продовжити читання “Трудовий колектив Корюківського відділення поліції привітали з професійним святом”

Вітаємо з Днем Національної поліції України!

Щирі вітання з нагоди професійного свята поліцейським та працівникам Національної поліції. Ваша служба вимагає багатьох якостей – практичного досвіду, знань в різних галузях, а також уміння прийняти єдино вірне рішення в найскладніших ситуаціях. Своїм високим професіоналізмом, працездатністю та наполегливістю ви заслужили визнання і пошану.

Тож прийміть вдячність за вірну службу. Професійних успіхів та нових звершень, міцного здоров’я та сімейного благополуччя.

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради

Корюківська міська рада інформує

3 липня о 14.00 год. відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель, земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, які підлягають продажу, а саме:

Земельна ділянка розташована за адресою: вул. Ринкова, 11, м. Корюківка, площею 1,0868 га, кадастровий номер 7422410100:01:001:0628, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Продовжити читання “Корюківська міська рада інформує”