Архів за: 09.07.2018

Україна переходить на цифрове телебачення 31 серпня 2018 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 509 внесено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України стосовно термінів використання аналогової технології телевізійного мовлення.

31 липня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється у місті Києві та Кіровоградській області, 31 серпня 2018 року – на всій території країни. Продовження

Нагадуємо! В населених пунктах громади буде тимчасово припинено газопостачання

Корюківське відділення ПАТ «Чернігівгаз» повідомляє, що у зв’язку з проведенням комплексу робіт по ремонту та заміні технологічного обладнання, в населених пунктах буде тимчасово припинено газопостачання.

10 липня 2018 року з 10.00 до 15.00 год. припинення газопостачання по місту, у зв’язку з ремонтом на ГРС Корюківка; Продовження

Наумівка приймала гостей на свято Івана Купала

Традиційним місцем святкування одного з найбільш древніх слов’янських свят – Івана Купала, є село Наумівка. На мальовничому березі водойми там уже котрий рік поспіль проводяться тематичні заходи.

Цього року святковий вечір, який зібрав чимало жителів Корюківської громади та гостей, пройшов у творчій, розважальній атмосфері. Продовження

«Єдина родина Чернігівщини» планує зустріч у Корюківці

З метою вшанування пам’яті воїнів, загиблих на сході України, ГО «Єдина родина Чернігівщини» спільно з іншими організаціями та за сприяння влади проводить зустрічі під гаслом «Біда не зламала – біда об’єднала».

В липні цього року в Ніжині відбувся перший такий захід, який об’єднав родини загиблих військовослужбовців, представників громадськості, волонтерів та владу східних міст і районів області в напрямку спільного вирішення проблем сімей загиблих захисників України. Продовження

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Липень 2018
« Чер   Сер »