Корюківчанок-довгожительок вітали з поважними ювілеями

У червні поважні ювілеї відзначили місцеві жительки – Максименко Уляна Микитівна та Мойсієнко Ніна Семенівна. З нагоди 90-річчя жінки отримали квіти, листівки з привітаннями і подарунки від міської ради та її депутатського корпусу, районної організації ветеранів, територіального центру та народного депутата України Анатолія Євлахова.

Щирі привітання ювіляркам висловили: секретар міської ради Світлана Олійник, голова ради районної організації ветеранів Валентина Погребна, директор терцентру Тетяна Штикова та помічник-консультант Анатолія Євлахова Ірина Демяненко. Жінкам бажали міцного здоров’я, оптимізму, тепла рідних та близьких.

Уляна Микитівна та Ніна Семенівна розповіли про свій життєвий і трудовий шлях, а також поділились з гостями секретами довголіття.