Корюківчанок-довгожительок вітали з поважними ювілеями

У червні поважні ювілеї відзначили місцеві жительки – Максименко Уляна Микитівна та Мойсієнко Ніна Семенівна. З нагоди 90-річчя жінки отримали квіти, листівки з привітаннями і подарунки від міської ради та її депутатського корпусу, районної організації ветеранів, територіального центру та народного депутата України Анатолія Євлахова.

Щирі привітання ювіляркам висловили: секретар міської ради Світлана Олійник, голова ради районної організації ветеранів Валентина Погребна, директор терцентру Тетяна Штикова та помічник-консультант Анатолія Євлахова Ірина Демяненко. Жінкам бажали міцного здоров’я, оптимізму, тепла рідних та близьких.

Уляна Микитівна та Ніна Семенівна розповіли про свій життєвий і трудовий шлях, а також поділились з гостями секретами довголіття.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Липень 2018
« Чер   Сер »