Нагадуємо! В населених пунктах громади буде тимчасово припинено газопостачання

Корюківське відділення ПАТ «Чернігівгаз» повідомляє, що у зв’язку з проведенням комплексу робіт по ремонту та заміні технологічного обладнання, в населених пунктах буде тимчасово припинено газопостачання.

10 липня 2018 року з 10.00 до 15.00 год. припинення газопостачання по місту, у зв’язку з ремонтом на ГРС Корюківка;

12 липня 2018 року з 10.00 до 15.00 год. припинення газопостачання по с.Сядрине, с.Савинки, с.Хотіївка, с.Бреч, у зв’язку з ремонтом на ГРС Сядрине.

* Система газопостачання залишатиметься під тиском, але, для запобігання виникнення аварійної ситуації прохання до споживачів не користуватись газом у вказані вище періоди.

11 липня 2018 року з 8.00 год. припинення газопостачання по с.Наумівка, у зв’язку з ремонтом на ГРС Наумівка та ремонтом засувки Д-200мм, яка встановлена на газопроводі середнього тиску по вул. Лучка.

Відновлення газопостачання в с.Наумівка планується 13 липня 2018 року. Під час виконання вище вказаних робіт обов’язкова присутність власника, представника власника чи іншого мешканця кожного будинку. У разі відсутності доступу до будинкової системи газопостачання кожного будинку, повторний пуск газу буде ускладнено по всьому населеному пункту з можливим відтермінуванням на певний час.

Корюківське відділення ПАТ «Чернігівгаз» перепрошує за тимчасові незручності.

Контактні телефони:   104;   067-244-92-27;   098-049-46-37

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Увага! Зміни у графіку роботи пересувного флюорографа в Корюківській ОТГ на 2018 рік (завантажити)

Опитування/голосування