Koryukivka Active Youth Camp згуртував активну молодь

Протягом трьох днів у передмісті Корюківки діяв літній молодіжний табір, організований Молодіжною радою та ГО «Альтернатива». Табір об’єднав 30 активних та ініціативних дітей, юнаків та дівчат, які є постійними учасниками міських заходів, волонтерами, спраглими до розвитку рідного міста.

У таборі паралельно з відпочинком молоді люди здобували нові знання та навички зі спортивного орієнтування і туризму, споглядали зоряне небо через телескоп, отримували заряд позитиву через розвиваючі ігри, цікаві лекції та творчі завдання від волонтерів Корпусу Миру. Відвідував учасників табору і міський голова Ратан Ахмедов, який постійно підтримує молодіжні ініціативи.

Проект реалізовано за сприяння Корюківсьої міської ради, Відділу освіти, культури, молоді та спорту, Центру дитячої та юнацької творчості та небайдужих громадян.

Організатори заходу відзначають, що позитивний досвід даного проекту спонукає до пошуку нових творчих ідей та вдосконалення тих, що вже реалізуються.

Джерело: Корюківська молодіжна рада

Липень 2018