Корюківський центр первинної медико-санітарної допомоги – серед лідерів в області у підписанні декларацій з пацієнтами

Питання ходу впровадження медичної реформи в області обговорювали на оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

За інформацією обласного Управління охорони здоров’я, протягом минулого тижня кількість підписаних декларацій зросла на понад 32 тисячі і станом на 7 липня перевищила 300 тисяч екземплярів.

Разом з Корюківським ЦПМСД, який вже має 56% підписаних угод, найвищий показник по області мають Семенівський район (46%), Новгород-Сіверський (41%) та Борзнянський (38%).

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч зауважив, що на механізм прямих оплат з жовтня має перейти якнайбільше медичних закладів Чернігівщини, у зв’язку з чим в області необхідно активізувати роботу з підписання декларацій про вибір лікаря.

Голова облдержадміністрації акцентував ще на одному аспекті медичної реформи: роз’яснювальній та організаційній роботі з самотніми людьми похилого віку, які не мають можливості особисто дістатися медустанови для підписання декларації. У кожної такої людини, переконаний Валерій Куліч, медики повинні побувати самі і допомогти з оформленням відповідних документів.

За інформацією Департамента інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

28 червня о 19.30 год. на площі Героїв України відбудеться загальноміський випускний вечір

Режим роботи ставків на річці Бреч