Міський голова зустрівся з гордістю громади – цьогорічними медалістами

Сьогодні в дружній атмосфері пройшла зустріч Ратана Ахмедова з випускниками міських шкіл, які за результатами навчання отримали атестати особливого зразка. Таких випускників у місті – шестеро:

Карпенко Дмитро (золота медаль) – випускник Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

Мірошник Анастасія (золота медаль) – випускниця Корюківської гімназії;

Мотчана Евеліна (золота медаль) – випускниця Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

Смецький Євгеній (золота медаль) – випускник Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

Кокоша Анна (срібна медаль) – випускниця Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№4;

Лях Вікторія (срібна медаль) – випускниця Корюківської гімназії.

Окрім вагомих успіхів у навчанні, медалісти були активними учасниками самодіяльності, брали активну участь у житті школи та громади.

Почесну місію – вручення медалей, спільно з міським головою виконала начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Ірина Наумчик. Зі словами щирих привітань, подякою за активну життєву позицію та побажаннями подальших успіхів, медалістам вручили заслужені відзнаки та квіти.

За чаєм з солодощами випускники поділились своїми планами на майбутнє, говорили про подальше навчання та вибір професії.

АНОНС
20 лютого об 11.00 год. у Корюківському історичному музеї відбудеться пам’ятний захід до Дня Героїв Небесної Сотні

29 лютого об 11.00 год. на площі Героїв України відбудеться видовищно-театралізоване дійство до свята “Масниці”

1 березня об 11.00 год. біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг з нагоди 77-х роковин Корюківської трагедії