Розділи порталуНа черговому засіданні виконкому розглянули низку питань

На засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулось 5 липня, було затверджено План роботи виконавчого комітету Корюківської міської ради на ІІ півріччя 2018 року та штатні розписи комунальних підприємств, розглянуто бюджетні питання.

Так, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 № 423-р міському бюджету виділена субвенція з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій в сумі 1182,00 тис. грн. З них, за рішенням виконкому, 1000,0 грн спрямовується на реконструкцію Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 з енергоефективними заходами та створенням нового освітнього простору, з виділенням черговості: І черга – зовнішнє утеплення; ІІ черга – заміна покриття, зовнішніх вікон та дверей; ІІІ черга – внутрішнє опорядження та заміна інженерних мереж з улаштуванням ІТМ.   182,0 тис. грн. спрямовується на закупівлю обладнання для облаштування місць для дозвілля (дитячих та спортивних майданчиків).

Виконком своїм рішенням визначив надавачем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на території с. Наумівка КП «Корюківкаводоканал» та встановив тимчасово тарифи на послуги комунального підприємства для споживачів с. Наумівка на рівні встановлених рішенням тридцять сьомої сесії Наумівської сільської ради шостого скликання тарифів.

Окрім іншого, виконком затвердив проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Будівництво під’їзної дороги до паркувально-розвантажувального майданчика за адресою пров. Дудка 2-б», а також прийняв рішення про надання матеріальної допомоги жителям громади.

Мапа міста
Мапа міста
Погода
GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Корисні посилання

Портал об’єднаних громад України
Анонси

25 вересня о 14.00 год. відбудеться засідання сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження)

Опитування/голосування