Про роботу Сядринського старостинського округу, виконання бюджету та роботу зі зверненнями громадян – на засіданні виконкому

Чергове засідання виконкому 18 липня розпочалось зі звіту в.о. старости Сядринського старостинського округу Олени Кравченко, яка проаналізувала роботу підпорядкованої території за минулий рік. Після наведення статистичних даних по населенню в.о. старости проаналізувала минулорічні досягнення. Так, у 2017 році було реалізовано ряд завдань, серед яких: встановлення дитячого майданчика, грейдування доріг, ямковий ремонт вулиць в с.Сядрине і с.Тельне, упорядкування сміттєзвалища. З більш масштабних реалізованих проектів – продовження будівництва вуличного освітлення та будівництво артезіанської свердловини.

До уваги присутніх було представлено інформацію про роботу виконавчого апарату Корюківської міської ради за І півріччя 2018 року, а також звіт про виконання міського бюджету за І півріччя поточного року, який буде винесений на розгляд сесії міської ради.

У зв’язку з проведенням урочистих заходів до Дня міста та 1030-річчя хрещення Київської Русі, виконком прийняв рішення про нагородження відзнаками міської ради жителів громади.

Також були розглянуті звернення громадян з приводу надання матеріальної допомоги, надання дозволу на підключення до централізованої мережі водопостачання та ін.

АНОНС
20 лютого об 11.00 год. у Корюківському історичному музеї відбудеться пам’ятний захід до Дня Героїв Небесної Сотні

29 лютого об 11.00 год. на площі Героїв України відбудеться видовищно-театралізоване дійство до свята “Масниці”

1 березня об 11.00 год. біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг з нагоди 77-х роковин Корюківської трагедії