Роботу міського голови Ратана Ахмедова відзначив Прем’єр-міністр України

У переддень відзначення Дня Конституції України в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулися урочистості з нагоди 22-ї річниці прийняття Основного Закону.

На заході говорили про важливість Конституції, її вплив на розвиток України як демократичної та суверенної держави, вшановували хвилиною мовчання світлу пам’ять воїнів Чернігівщини, які поклали життя у боротьбі за єдність України, а також вручали нагороди за вагомі внески громадян у розбудову держави.

Серед нагороджених – Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, якому голова облдержадміністрації Валерій Куліч вручив Подяку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, за сумлінну працю та високий професіоналізм.

Отримавши відзнаку, міський голова зауважив: «Це відзнака всієї команди Корюківської міської ради, депутатського корпусу та виконкому і всіх, хто працює на благо Корюківської ОТГ».

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Липень 2018
« Чер   Сер »