Трудовий колектив Корюківського відділення поліції привітали з професійним святом

У день професійного свята – Дня Національної поліції України працівників Корюківського відділення поліції вітали представники влади.

Під час урочистих зборів голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко та перший заступник міського голови Олександр Савченко відзначили ефективну роботу відділення та за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм вручили кращим працівникам почесні грамоти міської, районної ради та райдержадміністрації.

За злагоджену роботу висловив вдячність трудовому колективу начальник відділення Андрій Кукуюк. Правоохоронцям бажали професійних успіхів, нових звершень і досягнень в ім’я незалежної України.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Увага! Зміни у графіку роботи пересувного флюорографа в Корюківській ОТГ на 2018 рік (завантажити)

Опитування/голосування