Трудовий колектив Корюківського відділення поліції привітали з професійним святом

У день професійного свята – Дня Національної поліції України працівників Корюківського відділення поліції вітали представники влади.

Під час урочистих зборів голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко та перший заступник міського голови Олександр Савченко відзначили ефективну роботу відділення та за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм вручили кращим працівникам почесні грамоти міської, районної ради та райдержадміністрації.

За злагоджену роботу висловив вдячність трудовому колективу начальник відділення Андрій Кукуюк. Правоохоронцям бажали професійних успіхів, нових звершень і досягнень в ім’я незалежної України.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Липень 2018
« Чер   Сер »