Яскраво, смачно, творчо і спортивно: Корюківка колоритно відзначила День міста

Святковий день народження Корюківки був насичений яскравими подіями та заходами. У 361-у річницю міста розваги і веселощі були на будь-який смак: ігри для дітей, майстер-класи, фотозони, хімічні досліди та спортивні змагання нікого не залишили байдужим. А «родзинкою» святкового дня вже другий рік поспіль є фестиваль «Гурок-фест», де підприємці, гостинні двори старостинських округів та громад пригощали гостей свята традиційною стравою – тушкованими огірками. Були й частування від міського голови, де також пригощали «коронною» стравою фестивалю.

Офіційна частина свята розпочалась з привітань з нагоди Дня міста та 1030-ї річниці хрещення Київської Русі – України. Зі сцени звучали щирі вітання від представників релігійних громад, побажання процвітання місту від його очільника Ратана Ахмедова та голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка. Добробуту зичили Корюківці очільники сусідніх ОТГ, які відвідали святкові заходи. До привітань також приєднався народний депутат України Анатолій Євлахов, який спільно з депутатом обласної ради Дмитром Блаушем вручив почесні відзнаки Верховної Ради України та Чернігівської обласної ради жителям міста за їхню невтомну працю, якою вони роблять вагомий внесок у розвиток Корюківки.

Нагороди від районної влади та міської ради отримали кращі працівники підприємств, установ і організацій, ветерани праці, учнівська молодь, яка своїми талантами прославляє рідне місто.

Колективи художньої самодіяльності міського будинку культури, Центру дитячої та юнацької творчості та циркової студії «Юність» з с. Макошино дарували глядачам гарний настрій, а бажаючі випробувати себе на силу та витривалість змагались у відкритій першості з армреслінгу та гирьового спорту. Про минуле Корюківки в цифрах і фактах можна було дізнатись у Корюківському історичному музеї, де також діяла  виставка  «Відомі невідомі корюківці».

Організаторами заходів було проведено безпрограшну лотерею з цінними подарунками, де було розіграно головний приз від міського голови – телевізор.

Увечері програма продовжилась співочим конкурсом караоке, де учасники і переможець також отримали цінні призи. Святковим подарунком для жителів та гостей міста стали виступи гуртів «Арт_Обед», «Star Band», «КэшЬ» та кавер бенду «JAZZY – TIME». На завершення Корюківку з днем народження привітали святковим феєрверком.

Корюківська міська рада висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до організації та проведення святкових заходів, а також гостям свята за чудову атмосферу.

Більше фото – на нашій сторінці у Фейсбук – альбом “День міста Корюківка – 361 рік”

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Липень 2018
« Чер   Сер »