Завершився проект «Громада, де чути голос молоді», в якому брали участь представники Корюківської ОТГ

Реалізований громадською організацією MART проект завершився 9 липня підсумковою конференцією, на якій учасники спільно з заступником Міністра молоді і спорту України Олександром Яремою, представниками UNDP Ukraine/ПРООН в УкраїніДепартаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДАУправління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської радиЧернігівського обласного молодіжного центру, підбили підсумки проекту.

Цей проект мав за мету допомогти активній молоді Чернігівщини стати частиною процесу прийняття рішень на місцевому рівні і впровадження молодіжної політики в своїх громадах. Активну участь у проекті брала молодь Корюківської громади разом з представниками Кіптівської, Лосинівської, Сосницької та Коропської ОТГ.

Проект впроваджувався з вересня 2017 року громадською організацією «МАРТ», у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовувався за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Увага! Зміни у графіку роботи пересувного флюорографа в Корюківській ОТГ на 2018 рік (завантажити)

Опитування/голосування