Назва об’єкта:   приміщення площею 10 кв.м. в будівлі пилорами.

Адреса об’єкта оцінки: м. Корюківка, вул. Костюк Галини, 16.

Балансова вартість: 3645 грн.

Балансоутримувач: КП «Благоустрій» Корюківська міська рада. Продовжити читання “КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЛАГОУСТРІЙ» КОРЮКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ інформує про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки”

Корюківська міська рада оголошує конкурс для суб’єктів оціночної діяльності

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель, земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, які підлягають продажу, відбудеться о 14.00 год. 05 вересня 2018 року, за адресою: 15300, Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6                                                                               (сесійна зала Корюківської міської ради).

Земельні ділянки, які розташовані:

за адресою: вул. Дудка, 46 – Г, м. Корюківка, площею   0,7000 га, кадастровий номер земельної ділянки 7422410100:01:003:1277, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02.); Продовжити читання “Корюківська міська рада оголошує конкурс для суб’єктів оціночної діяльності”