Урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України

У рамках відзначення Дня Державного Прапора України в центрі міста відбувся урочистий мітинг, за участі громадськості та представників влади. Біля пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України» підняли синьо-жовтий Стяг, звучали щирі слова привітань зі святом. Продовжити читання “Урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України”

Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Ці свята для українців символічні, мають велике загальнодержавне значення та уособлюють свободу і єднання народу.
Під Державним Прапором український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність, а незалежність держави відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни.
Тож бережімо національні символи, захищаймо незалежність Батьківщини та примножуймо могутність рідної землі.

Миру та злагоди кожній українській родині!

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради

22 серпня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Корюківської міської ради. Члени виконкому заслухали звіт в.о. старости Тютюнницького старостинського округу Кучеренка Л.А., який після короткої статистичної довідки проаналізував минулорічні досягнення в окрузі. Так, у 2017 році було реалізовано ряд завдань, серед яких: будівництво мережі вуличного освітлення в с. Сахутівка, проведення грейдування доріг в селах Костючки, Тютюнниця, Сахутівка, заміна огорожі на кладовищах, початок розробки Генплану с. Сахутівка. В цілому на заходи з благоустрою протягом року було використано 853 927,00 грн.. Продовжити читання “Про підсумки роботи Тютюнницького старостинського округу, відзначення кращих працівників громади, бюджетні питання – ці та ряд інших питань розглянуті на черговому засіданні виконкому”