ПАТ «Чернігівгаз» повідомляє

Наказом Міненерговугілля від 10.05.2018 №250, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 травня 2018 року за №646/32098 визнано  таким, що втратив чинність, наказ Державної акціонерної холдингової компанії «Укргаз» від 30 липня 1997 року №35 «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 02 жовтня 1997 року за №451/2255.

У зв’язку з втратою чинності наказу Державної акціонерної холдингової компанії «Укргаз» №35 ПАТ «Чернігівгаз» з 01.08.18 р. припиняє виконання робіт по планово-технічному обслуговуванню внутрішньобудинкових систем газопостачання та плановому випробуванню на герметичність внутрішньобудинкових газопроводів.

Повідомляємо, що технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання здійснюється на умовах вільного ринку.

Також повідомляємо, що ПАТ «Чернігівгаз» буде виконувати роботи по технічному обслуговуванню газопроводів та газового обладнання житлових і громадських будівель на договірних засадах за бажанням власника житла і після укладання платних договорів.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Молодіжна рада запрошує на заходи

Опитування/голосування