Про підсумки роботи Тютюнницького старостинського округу, відзначення кращих працівників громади, бюджетні питання – ці та ряд інших питань розглянуті на черговому засіданні виконкому

22 серпня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Корюківської міської ради. Члени виконкому заслухали звіт в.о. старости Тютюнницького старостинського округу Кучеренка Л.А., який після короткої статистичної довідки проаналізував минулорічні досягнення в окрузі. Так, у 2017 році було реалізовано ряд завдань, серед яких: будівництво мережі вуличного освітлення в с. Сахутівка, проведення грейдування доріг в селах Костючки, Тютюнниця, Сахутівка, заміна огорожі на кладовищах, початок розробки Генплану с. Сахутівка. В цілому на заходи з благоустрою протягом року було використано 853 927,00 грн..

Також виконком розглянув ряд бюджетних питань, затвердив плани поточних ремонтів об’єктів водопостачання та водовідведення в  м. Корюківка та с. Наумівка комунального підприємства «Корюківкаводоканал» та проектно-кошторисну документацію з реконструкції мережі постачання по вул. Вокзальній, прийняв рішення про нагородження відзнаками міської ради жителів громади.

Також були розглянуті звернення громадян з приводу надання матеріальної допомоги, надання дозволів на підключення до централізованої мережі водопостачання та ін.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Серпень 2018
« Лип   Вер »