У Корюківці відзначили 27-у річницю незалежності України

Вже 27 років поспіль українці відзначають суверенність та незалежність своєї Батьківщини.

Під бурхливі оплески гостей свята почесні відзнаки обласної державної адміністрації, міської ради, райдержадміністрації та районної ради отримали кращі працівники підприємств, установ і організацій, які своєю наполегливою працею роблять вагомий внесок у розбудову України.

Особливим цей день видався для шістьох юних корюківчан, які стали учасниками щорічної акції «Я – громадянин України» та урочисто отримали свої паспорти.

Зі сцени звучали щирі вітання з Днем незалежності від заступника міського голови Олександра Бикова, голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка, голови Холминської селищної ОТГ Олександра Шевчика та почесних гостей з братньої Білорусі.

«Гостинний двір» пригощав гостей свята стравами української кухні та захоплював виставками підприємств, установ, організацій.  В іншому сквері було організовано розваги для дітей, а на площі святкову атмосферу своїми виступами створювали творчі колективи.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Серпень 2018
« Лип   Вер »