Урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України

У рамках відзначення Дня Державного Прапора України в центрі міста відбувся урочистий мітинг, за участі громадськості та представників влади. Біля пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України» підняли синьо-жовтий Стяг, звучали щирі слова привітань зі святом.

На знак вдячності за вагомий внесок військовослужбовців у захист незалежності і територіальної цілісності України та в пам’ять про тих, хто віддав за Батьківщину життя, учасники заходу поклали до пам’ятного знаку квіти.

Відбувся ще один захід, ініційований КММГО «Альтернатива» – святковий патріотичний велопробіг. Любителі велоспорту вирушили мальовничими краями Чернігівщини до м.Мена.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Серпень 2018
« Лип   Вер »