Увага! В Корюківці обмежується рух великовагового автотранспорту

Відповідне рішення «Про обмеження руху великовагового автотранспорту вулицями м. Корюківка» прийняте виконавчим комітетом міської ради 1 серпня цього року.

Згідно з рішенням, на період з 13 серпня по 13 вересня 2018 року обмежується транзитний проїзд великовавагового автомобільного транспорту з дозволеною масою більше 18 тонн за маршрутами Мена – Корюківка – Сновськ та Сновськ – Корюківка – Мена по вулицях міста Корюківка.

Водіям зазначених автотранспортних засобів рекомендується здійснювати об’їзд через смт. Березна Менського району.

Рішення прийняте з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та недопущення надзвичайних ситуацій у зв’язку із незадовільним технічним станом мосту по вул. Нова м. Корюківка, керуючись постановою КМУ від 18.01.2001 № 30 «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами», ст.ст. 6, 9 Закону України «Про дорожній рух», ст. 19 Закону України «Про автомобільні дороги».

Завантажити рішення

GISMETEO: Погода по г.Корюковка