Розділи порталуПогода

Виконання бюджету, цільові програми, Стратегічний план розвитку ОТГ та створення ради релігійних громад: відбулося засідання 15 сесії міської ради

На порядку денному засідання чергової сесії міської ради було 37 питань, серед яких – бюджетні, майнові, земельні та інші.

Так, рішенням сесії затверджено звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2018 року  по доходах у сумі 76171,8 тис. гривень, по видатках у сумі 65928,3 тис. гривень.

Депутати затвердили перелік об’єктів, що будуть фінансуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаної громади. Зокрема, переліком передбачено будівництво артезіанської свердловини для питного водопостачання з використанням енергоощадного обладнання в м.Корюківка та придбання спеціальної техніки та обладнання для КП «Благоустрій».

Сесією затверджено цільові програми:

– сприяння діяльності управління соціального захисту населення Корюківської  районної  державної адміністрації щодо покращення обслуговування населення на 2018 рік;

– поліпшення покриття доріг та проїздів у житловій забудові Корюківської  територіальної громади на 2018 рік та Положення про  проведення конкурсу та призначення на посаду керівників та типового контракту з керівниками закладів загальної середньої освіти Корюківської  міської ради Чернігівської області;

– підтримки та модернізації матеріально-технічної бази закладів первинної медико-санітарної допомоги на території Корюківської територіальної громади на 2018 рік.

Враховуючи висновки постійної комісії з питань власності, бюджету, соціально-економічного та культурного розвитку міста та у зв’язку з недоцільністю подальшої діяльності комунальних підприємств, рішенням сесії ліквідовано КП «Наумівка – Сервіс», КП «Турбота», КП «Сяйво», КП «Будянське».

Окрім того, депутати прийняли рішення про внесення змін до ряду рішень сесії міської ради, діючих програм, а також про передачу, списання майна міської комунальної власності, приватизацію та оренду земельних ділянок.

З метою забезпечення сталого економічного та соціального розвитку Корюківської об’єднаної територіальної громади депутати затвердили Стратегічний план розвитку Корюківської об’єднаної територіальної громади до 2025 року.

За рішенням сесії встановлено орієнтовний обсяг коштів для реалізації міської цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Корюківській міській територіальній громаді на 2018-2021 роки»: на 2019 рік – 300 тис. грн.; на 2020 рік – 350 тис. грн.; на 2021 рік – 400 тис. грн.

Депутати одноголосно підтримали пропозицію депутата міської ради Юрія Карасьова створити Корюківську міську раду релігійних громад, затвердили Положення про діяльність ради. Рада створюється з метою надання релігійним та громадським організаціям, зареєстрованим на території населених пунктів Корюківської міської ради, жителям населених пунктів Корюківської міської ради можливості брати безпосередню участь у формуванні міської політики з питань етики, моральності та доброчинності.

На завершення засідання сесії депутатам було запропоновано долучитись до проходження курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!», запропонованого Національним агентством з питань запобігання корупції.

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посиланняПортал об’єднаних громад України

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип   Вер »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031