Бюджет участі – 2019: незабаром розпочнеться прийом громадських проектів

15 вересня розпочинається прийом заявок на участь у громадському бюджеті Корюківської ОТГ. Цього разу на реалізацію громадських ідей виділено 300 000 грн.

Як і минулого разу, на розгляд експертної групи прийматимуться проекти, сферами реалізації яких є:

– благоустрій та розвиток інфраструктури;
– охорона навколишнього середовища;
– спорт і фізична культура;
– культура і туризм;
– безпека й громадський порядок.

Подати проект можуть громадяни України, які досягли 14-річного віку. Проект має бути підтриманий щонайменше 15-ма громадянами України, що належать до Громади, досягли 14 років і отримали паспорт громадянина України (окрім автора/авторів Проекту).

Наголошуємо, що проекти подаються окремо для міста та сіл громади. Бюджет одного проекту не може перевищувати 75 000 грн.

Всіх зацікавлених запрошуємо 14 вересня о 15:00 год. до центральної бібліотеки на інформативну зустріч щодо написання проектів.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Графік проведення сходів громадян у старостинських округах Корюківської ОТГ

20 лютого о 12.00 год. біля пам’ятного знаку “Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України” відбудеться мітинг до Дня Героїв Небесної Сотні