Вересень 2018

For The Visually Impaired Version

Про міський бюджет, розвиток громади, майнові та інші питання – на черговому засіданні виконкому

Серед основних питань порядку денного засідання виконкому, який відбувся 21 вересня – внесення змін до міського бюджету та до Програми соціально-економічного та культурного розвитку громади. Рішенням виконкому виділено субвенцію районному бюджету на заробітну плату та інші поточні видатки бюджетних установ спільної комунальної власності, на ремонт і придбання матеріалів для ремонту доріг, придбання житла працівникам Центру первинної медико-санітарної допомоги та на поточні потреби шкіл. Програму соціально – економічного та культурного розвитку громади на 2018 рік доповнено пунктом, який передбачає капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Вокзальній та вул. Передзаводській в м.Корюківка.

Виконкомом прийнято ряд рішень щодо роботи КП «Корюківкаводоканал», зокрема: затверджений штатний розпис підприємства та плани поточних ремонтів об’єктів водопостачання та водовідведення, а також затверджено річний план ліцензування діяльності КП. Окрім іншого, виконком прийняв рішення з майнових питань (щодо оренди та суборенди майна міської комунальної власності).

За заявами громадян прийнято відповідні рішення щодо впорядкування адресного господарства, надання дозволів на виготовлення проектної документації та газифікацію житлових будинків, на підключення до централізованої мережі водопостачання, про постановку на квартирний облік та про надання матеріальної допомоги.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

10 грудня о 14.00 відбудеться засідання 10 сесії міської ради восьмого скликання (розпорядження)