Щаслива дитина – коли є родина: на Корюківщині відбулась соціальна акція до Дня усиновлення

Щороку 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення – дата, покликана віддати шану тим, хто взяв на себе велику відповідальність виховувати дітей, які залишились без батьківського піклування.

До Дня усиновлення Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено соціальну акцію, до якої долучилась міська рада та агрохолдинг «Урожай» в особі керівника, депутата міської ради Олександра Левицького.

У ході акції відвідували прийомні родини, обговорювали нагальні питання. Звісно ж, не обійшлося без приємного: на знак подяки за наданий дітям прихисток, тепло і любов, прийомним батькам вручили квіти, а дітям – солодощі та подарунки. Від імені міського голови та депутатського корпусу секретар міської ради Світлана Олійник висловила вдячність прийомним родинам, які виховують найбільше дітей, а це – родина Бабичів – батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу в Корюківці, де виховується 6 дітей, та  родина Будлянських з Наумівки, які виховують 4 прийомних дітей.

Всі 17 сімей, які проживають в районі отрималти символічний подарунок – календар на 2019 рік зі світлинами прийомних родин Корюківщини. На території Корюківської громади проживає 13 прийомних сімей, де виховуються 25 дітей.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

6 грудня о 12.00 год. відбудеться засідання позачергової 30 сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

13 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та покладання квітів до пам’ятника «Героям Чорнобиля»