Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

На черговому засіданні виконкому, 11 вересня, обговорили бюджетні питання, внесли зміни до міських програм. Зокрема, збільшено загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації Програми «Підтримка та модернізація матеріально-технічної бази закладів первинної медико-санітарної допомоги на території Корюківської територіальної громади на 2018 рік» та внесено доповнення до Програми «Розвиток житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Корюківської міської ради на 2018 рік».

Рішенням виконкому затверджено проектно-кошторисну документацію по об’єктах «Капітальний ремонт дороги по вул. Передзаводська в м.Корюківка Корюківського району Чернігівської області» та «Капітальний ремонт вул. Вокзальна в м. Корюківка, Корюківського району, Чернігівської області», визначено виконавця робіт по зазначених об’єктах.

Окрім іншого, рішенням виконкому до прийняття постанови щодо підвищення посадових окладів педагогічним працівникам (крім педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів), врегульовано питання оплати праці працівникам закладів дошкільної освіти, ЦДЮТ, Корюківської школи мистецтв ім. О.С.Корнієвського, методичного кабінету та Корюківського навчально-виробничого комбінату.

15 листопада о 14.00 год. відбудеться засідання чергової 18 сесії міської ради сьомого скликання

Вересень 2018
« Сер   Жов »