Архів за: 01.10.2018

Корюківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

1. Назва об’єкта:  приміщення площею 25,4 кв.м. в нежитловій будівлі.

Адреса об’єкта оцінки: м. Корюківка, вул. Вокзальна, 8а.
Балансова вартість: 30525,13 грн.
Балансоутримувач: Корюківська міська рада.
Мета проведення оцінки: продовження договору оренди об’єкта. Продовження

До уваги абонентів Корюківкаводоканал!

У зв’язку з аварійним ремонтом магістрального водогону по вул. Шевченка, 2 та 3 жовтня можливі тимчасові відключення водопостачання до багатоквартирних будинків по вул. Шевченка та вул. Франка.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та просимо з розумінням поставитись до ситуації.

Шана і повага ветеранам праці

1 жовтня у світі відзначається День людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. У Корюківці до цієї дати проходять різноманітні заходи, до яких щороку долучається все більше учасників.

Напередодні знаменної дати відбулась зустріч з членами літературно-мистецького клубу «Дивосвіт», що діє при територіальному центрі обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації. Захід організований спільно з районною організацією ветеранів, за участі міської ради та райдержадміністрації. Продовження

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Жовтень 2018
« Вер   Лис »