На участь у громадському бюджетуванні подані 9 проектів

14 жовтня завершився прийом заявок на фінансування проектів у рамках Бюджету участі громади – 2019. До міської ради надійшло 9 проектів, серед яких 6 по місту та 3 – по селах ОТГ.

Зокрема, міські проекти, наступні: Продовжити читання “На участь у громадському бюджетуванні подані 9 проектів”

Комунальне підприємство «Корюківкаводоканал» повідомляє

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 16 жовтня 2018 року № 390 для КП «Корюківкаводоканал» встановлені з 01.11.2018 року наступні нові тарифи:

1. Централізоване водопостачання:
м. Корюківка – за 1 метр кубічний 14 грн. 93 коп. з урахуванням ПДВ 20 % (для всіх категорій споживачів)
с. Наумівка – за 1 метр кубічний 14 грн. 93 коп. з урахуванням ПДВ 20 % (для всіх категорій споживачів). Продовжити читання “Комунальне підприємство «Корюківкаводоканал» повідомляє”

Корюківська міська рада інформує

За результатами конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки:

– приміщення площею 25,4 кв.м. в нежитловій будівлі за адресою: Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Вокзальна, 8а, балансовою вартістю 30525,13 грн, з метою продовження терміну дії договору оренди № 17 від 31.10.2010 року, Продовжити читання “Корюківська міська рада інформує”

Святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва  продовжилось на центральній площі міста урочистостями, нагородженням відзнаками, святковою концертною програмою та спортивними змаганнями.

Зі сцени всіх причетних вітали представники влади: міський голова Ратан Ахмедов, голова районної ради Віктор Чернуха, перший заступник голови райдержадміністрації Анжела Ющенко та військовий комісар райвійськкомату Сергій Морозов. Продовжити читання “Нагородження захисників, турнір «Богатирська сила» і чоловічі таланти – у продовження відзначення свят”

У Корюківці відзначили День захисника України та День Українського козацтва

Заходи, присвячені знаменним для українців датам, розпочались з мітингу біля пам’ятного знаку «Воїнам – учасникам АТО – борцям за незалежність України». Там громадськість разом з військовослужбовцями віддали шану всім, хто обрав шлях захисника Батьківщини. Продовжити читання “У Корюківці відзначили День захисника України та День Українського козацтва”

Журналісти знайомились зі здобутками Корюківської громади

У рамках прес-туру журналісти з Чернігівської області 11 жовтня відвідали Корюківську громаду, де про її діяльність, досягнення та плани розповів міський голова Ратан Ахмедов.

Презентуючи роботу громади, міський голова акцентував увагу на напрямках соціально-економічного і культурного розвитку, освіти, охорони здоров’я, фізкультури і спорту. Продовжити читання “Журналісти знайомились зі здобутками Корюківської громади”