Архів за: 19.10.2018

До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників! Відбудеться робоча зустріч з питань надання нотаріальних та реєстраційних послуг для населення сільської місцевості!

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області з метою забезпечення доступності для населення сільської місцевості, де відсутні державні та приватні нотаріуси, нотаріальних та реєстраційних послуг, планується проведення робочої зустрічі та обговорення проблемних питань в  м. Корюківка Корюківського району з населенням району. Продовження

«Успіх підприємства – результат багаторічної сумлінної праці колективу»

На цьому наголосив генеральний директор АТ «Слов’янські шпалери – КФТП» Віктор Мурай під час урочистих зборів, присвячених Дню працівників целюлозно-паперової промисловості. Звертаючись з вітальним словом до колег, керівник підприємства висловив вдячність за самовіддану працю, і зауважив, що завдяки плідній злагодженій роботі всього колективу підприємство має вагомі здобутки і вже довгий час залишається на лідерських позиціях галузі у світі.

Продовження

18 жовтня перестало битись серце Почесного громадянина міста Корюківка, лікаря від Бога та людини з великої літери – Гавриленка Олексія Івановича.

52 роки свого життя він віддав лікувальній справі, врятувавши сотні життів. Висококваліфікований хірург, чуйний сім’янин, відданий друг, чесна і тактовна людина – таким Олексій Іванович залишиться в пам’яті рідних, близьких та знайомих. Він увійшов у безсмертну історію міста, і залишиться в пам’яті жителів Корюківки назавжди.

Корюківська міська рада, депутати, виконавчий комітет та ветеранська організація глибоко сумують з приводу смерті Гавриленка Олексія Івановича  та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.

28 червня о 19.30 год. на площі Героїв України відбудеться загальноміський випускний вечір

Режим роботи ставків на річці Бреч

Жовтень 2018
« Вер   Лис »