Експертна група розглянула громадські проекти на 2019 рік

На засіданні експертної групи з відбору проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок громадського бюджету у 2019 році, автори презентували свої проекти. Після детального вивчення та обговорення проектних заявок, на голосування без доопрацювання виносяться проекти:

1. Платформа “Кіно Простір” (м.Корюківка)
  2. Алея відпочинку (с.Сядрине)
  3. Street workaut майданчик для занять активним відпочинком та розвитком власних як фізичних, так і духовних можливостей (м.Корюківка)
  4. Облаштування молодіжного простору (м.Корюківка)
  5. Розумне дозвілля (м.Корюківка)

На доопрацювання відправлено 4 проекти:

1. Літній табір “KAYC” (Koryukivka Active Youth Camp) (м.Корюківка)
  2. Садово-паркова зона відпочинку “Центральний парк” (с.Сядрине)
  3. В здоровому тілі – здоровий дух (с.Сядрине)
  4. Майданчик для проведення дозвілля з сім’єю чи компанією друзів на свіжому повітрі (м.Корюківка),

автори яких мають можливість до 29 жовтня корегувати зазначені недоліки та подати оновлені матеріали.

Голосування за проекти розпочнеться 1 листопада і триватиме по 14 листопада включно. Про шляхи голосування та місця збору голосів буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що на реалізацію проектів у наступному році з міського бюджету виділено 300 000 грн. Вартість одного проекту – до 75 000 грн.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради