На участь у громадському бюджетуванні подані 9 проектів

14 жовтня завершився прийом заявок на фінансування проектів у рамках Бюджету участі громади – 2019. До міської ради надійшло 9 проектів, серед яких 6 по місту та 3 – по селах ОТГ.

Зокрема, міські проекти, наступні:

– Платформа “Кіно Простір”

– Літній табір “KAYC” (Koryukivka Active Youth Camp)

– Street workaut майданчик для занять активним відпочинком та розвитком власних як фізичних, так і духовних можливостей

– Облаштування молодіжного простору

– Майданчик для проведення дозвілля з сім’єю чи компанією друзів на свіжому повітрі

– Розумне дозвілля

Проекти по старостинських округах:

– Садово-паркова зона відпочинку “Центральний парк”

– Алея відпочинку

– В здоровому тілі – здоровий дух

Далі автори презентують свої проекти експертній групі, після чого ті проекти, які відповідають вимогам Положенню про громадський бюджет, будуть винесені на голосування. Слідкуйте за новинами!

Детальніше з інформацією про громадське бюджетування, а також з проектами можна ознайомитись за посиланням http://koryukivka.ci.org.ua/

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради