Опалювальний сезон у громаді стартує 11 жовтня

Відповідне рішення про початок опалювального сезону 2018-2019 років прийняв виконавчий комітет міської ради на черговому засіданні, яке відбулось 9 жовтня.

Суттєве зниження температури повітря очікується на початку наступного тижня. Відповідно, завчасний початок опалювального сезону дозволить краще підготуватися до погіршення погодніх умов, та у випадку виникнення позаштатних ситуацій вчасно їх ліквідувати. Тому вже з 8.00 год. четверга почнеться запуск систем опалення в закладах бюджетної сфери та житлових будинках.

Керівникам підприємств та установ міської комунальної власності, завідувачам міських дошкільних навчальних доручено забезпечити пуск внутрішніх систем опалення підпорядкованих їм об’єктів. Житлово-експлуатаційна контора забезпечить пуск внутрішніх систем опалення будинків з централізованим опаленням.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради